EEV-HA1H1R0R
PanasonicPanasonic
EEV-HA1H1R0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-HA1H1R0R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EEV-HA1H1R0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-HA1H1R0R specifikacijos
Dalies numeris EEV-HA1H1R0R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5410 pcs Duomenų lapas EEV-HA1H1R0R.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 10mA @ 120Hz