EEV-HA1E330WR
PanasonicPanasonic
EEV-HA1E330WR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-HA1E330WR
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EEV-HA1E330WR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-HA1E330WR specifikacijos
Dalies numeris EEV-HA1E330WR Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4273 pcs Duomenų lapas EEV-HA1E330WR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai PCE3296DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.213" (5.40mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos Automotive