EEV-HA0J221WP
PanasonicPanasonic
EEV-HA0J221WP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-HA0J221WP
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: EEV-HA0J221WP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-HA0J221WP specifikacijos
Dalies numeris EEV-HA0J221WP Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4376 pcs Duomenų lapas EEV-HA0J221WP.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 74mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai EEVHA0J221WP
PCE3290TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.213" (5.40mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos Automotive