EEV-FK1V220R
PanasonicPanasonic
EEV-FK1V220R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-FK1V220R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: EEV-FK1V220R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-FK1V220R specifikacijos
Dalies numeris EEV-FK1V220R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4643 pcs Duomenų lapas EEV-FK1V220R.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija FK Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai PCE3415DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 700 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 22µF