EEV-FK1A682M
PanasonicPanasonic
EEV-FK1A682M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-FK1A682M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: EEV-FK1A682M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
EEV-FK1A682M specifikacijos
Dalies numeris EEV-FK1A682M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53779 pcs Duomenų lapas EEV-FK1A682M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija FK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.545A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai PCE3458CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 33 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 6800µF