EEV-EB2D100Q
PanasonicPanasonic
EEV-EB2D100Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-EB2D100Q
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD
Duomenų lapai: EEV-EB2D100Q.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
EEV-EB2D100Q specifikacijos
Dalies numeris EEV-EB2D100Q Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89784 pcs Duomenų lapas EEV-EB2D100Q.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija EB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 44mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai EEVEB2D100Q
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose