EEU-TA1V102SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-TA1V102SB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-TA1V102SB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
EEU-TA1V102SB specifikacijos
Dalies numeris EEU-TA1V102SB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75509 pcs Duomenų lapas EEU-TA1V102SB.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.635A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.18A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUTA1V102SB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 46 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-TA1V221
EEU-TA1V221
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 129324 pcs
parsisiųsti: EEU-TA1V221.pdf
RFQ
EEU-TA1V471
EEU-TA1V471
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 86862 pcs
parsisiųsti: EEU-TA1V471.pdf
RFQ
EEU-TA1V102
EEU-TA1V102
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL