EEU-TA1H2R2BJ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-TA1H2R2BJ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-TA1H2R2BJ.pdf
  • Pranešimas
EEU-TA1H2R2BJ specifikacijos
Dalies numeris EEU-TA1H2R2BJ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5565 pcs Duomenų lapas EEU-TA1H2R2BJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUTA1H2R2BJ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.8 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-TA1H331B
EEU-TA1H331B
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 101464 pcs
parsisiųsti: EEU-TA1H331B.pdf
RFQ
EEU-TA1H2R2
EEU-TA1H2R2
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL