EEU-TA1E332
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-TA1E332
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-TA1E332.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
EEU-TA1E332 specifikacijos
Dalies numeris EEU-TA1E332 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42490 pcs Duomenų lapas EEU-TA1E332.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.648A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.31A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUTA1E332
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 17 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Talpa 3300µF