EEU-TA1A472S
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-TA1A472S
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-TA1A472S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
EEU-TA1A472S specifikacijos
Dalies numeris EEU-TA1A472S Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47061 pcs Duomenų lapas EEU-TA1A472S.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.976A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUTA1A472S
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 22 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Talpa 4700µF