EEU-FS1C392L
PanasonicPanasonic
EEU-FS1C392L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FS1C392L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 3900UF 20% 16V T/H
  • Pranešimas
EEU-FS1C392L specifikacijos
Dalies numeris EEU-FS1C392L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 3900UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija FS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.904A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.63A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFS1C392L
P122387
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 13 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 3900µF Programos General Purpose