EEU-FS0J752S
PanasonicPanasonic
EEU-FS0J752S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FS0J752S
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 7500UF 20% 6.3V T/H
  • Pranešimas
EEU-FS0J752S specifikacijos
Dalies numeris EEU-FS0J752S Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 7500UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija FS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFS0J752S
P122357
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.49mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 17 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 7500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 7500µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-FS0J622L
EEU-FS0J622L
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 6200UF 20% 6.3V T/H
Sandelyje: 118674 pcs
parsisiųsti: EEU-FS0J622L.pdf
RFQ
EEU-FS0J752SB
EEU-FS0J752SB
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 7500UF 20% 6.3V T/H