EEU-FM1C681LBJ
PanasonicPanasonic
EEU-FM1C681LBJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FM1C681LBJ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FM1C681LBJ.pdf
  • Pranešimas
EEU-FM1C681LBJ specifikacijos
Dalies numeris EEU-FM1C681LBJ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 449590 pcs Duomenų lapas EEU-FM1C681LBJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFM1C681LBJ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 30 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Talpa 680µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-FM1C681
EEU-FM1C681
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 348060 pcs
parsisiųsti: EEU-FM1C681.pdf
RFQ
EEU-FM1C681LB
EEU-FM1C681LB
Gamintojai: Panasonic
Sandelyje: 405740 pcs
parsisiųsti: EEU-FM1C681LB.pdf
RFQ
EEU-FM1E152B
EEU-FM1E152B
apibūdinimas: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
parsisiųsti: EEU-FM1E152B.pdf
EEU-FM1C681L
EEU-FM1C681L