EEU-FM1C272L
PanasonicPanasonic
EEU-FM1C272L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FM1C272L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FM1C272L.pdf
  • Pranešimas
EEU-FM1C272L specifikacijos
Dalies numeris EEU-FM1C272L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 155866 pcs Duomenų lapas EEU-FM1C272L.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija FM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.904A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.63A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFM1C272L
P12370
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 13 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Talpa 2700µF