EEU-FC1V821L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V821L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FC1V821L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FC1V821L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEU-FC1V821L specifikacijos
Dalies numeris EEU-FC1V821L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182427 pcs Duomenų lapas EEU-FC1V821L.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija FC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.459A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.945A @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFC1V821L
P11241
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 30 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-FC1V821
EEU-FC1V821
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL