EEU-FC1J330H
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J330H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FC1J330H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FC1J330H.pdf
  • Pranešimas
EEU-FC1J330H specifikacijos
Dalies numeris EEU-FC1J330H Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 889293 pcs Duomenų lapas EEU-FC1J330H.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija FC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 156mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai EEUFC1J330H Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos Automotive