EEU-FC1H390H
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H390H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FC1H390H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 39UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FC1H390H.pdf
  • Pranešimas
EEU-FC1H390H specifikacijos
Dalies numeris EEU-FC1H390H Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 39UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 835766 pcs Duomenų lapas EEU-FC1H390H.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija FC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 169mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFC1H390H
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 600 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 39µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 39µF