EEU-FC1H121LJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H121LJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FC1H121LJ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FC1H121LJ.pdf
  • Pranešimas
EEU-FC1H121LJ specifikacijos
Dalies numeris EEU-FC1H121LJ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366442 pcs Duomenų lapas EEU-FC1H121LJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 412.8mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai EEUFC1H121LJ Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 155 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 120µF Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-FC1H120B
EEU-FC1H120B
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 896164 pcs
parsisiųsti: EEU-FC1H120B.pdf
RFQ
EEU-FC1H121
EEU-FC1H121
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL