EEU-FC1E471L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E471L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FC1E471L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FC1E471L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEU-FC1E471L specifikacijos
Dalies numeris EEU-FC1E471L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366235 pcs Duomenų lapas EEU-FC1E471L.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 746.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFC1E471L
P10274
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 65 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-FC1E470
EEU-FC1E470
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 915381 pcs
parsisiųsti: EEU-FC1E470.pdf
RFQ
EEU-FC1E471LC
EEU-FC1E471LC
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 377087 pcs
parsisiųsti: EEU-FC1E471LC.pdf
RFQ
EEU-FC1E471LB
EEU-FC1E471LB
parsisiųsti: EEU-FC1E471LB.pdf
EEU-FC1E392L
EEU-FC1E392L
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
parsisiųsti: EEU-FC1E392L.pdf
EEU-FC1E471B
EEU-FC1E471B
parsisiųsti: EEU-FC1E471B.pdf
EEU-FC1E471
EEU-FC1E471