EEU-FC0J562
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J562 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FC0J562
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FC0J562.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEU-FC0J562 specifikacijos
Dalies numeris EEU-FC0J562 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126961 pcs Duomenų lapas EEU-FC0J562.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija FC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.874A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.205A @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFC0J562
P11176
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 29 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 5600µF