EEU-FC0J101
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-FC0J101
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-FC0J101.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEU-FC0J101 specifikacijos
Dalies numeris EEU-FC0J101 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 907764 pcs Duomenų lapas EEU-FC0J101.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija FC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 113.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUFC0J101
P10195
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 800 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-FC0J101B
EEU-FC0J101B
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL