EEU-EB2D470
PanasonicPanasonic
EEU-EB2D470 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-EB2D470
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-EB2D470.pdf
  • Pranešimas
EEU-EB2D470 specifikacijos
Dalies numeris EEU-EB2D470 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212267 pcs Duomenų lapas EEU-EB2D470.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija EB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUEB2D470
P5914
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose