EEU-EB1JR47S
PanasonicPanasonic
EEU-EB1JR47S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEU-EB1JR47S
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: EEU-EB1JR47S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEU-EB1JR47S specifikacijos
Dalies numeris EEU-EB1JR47S Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 973818 pcs Duomenų lapas EEU-EB1JR47S.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija EB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.425mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEUEB1JR47S
P13474
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 0.47µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEU-EB1JR47
EEU-EB1JR47
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL
Sandelyje: 4558 pcs
parsisiųsti: EEU-EB1JR47.pdf
RFQ
EEU-EB1J4R7SB
EEU-EB1J4R7SB
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Sandelyje: 1053359 pcs
parsisiųsti: EEU-EB1J4R7SB.pdf
RFQ
EEU-EB1V102
EEU-EB1V102
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
parsisiųsti: EEU-EB1V102.pdf
EEU-EB1JR47SH
EEU-EB1JR47SH