EET-UQ2W820BA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2W820BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-UQ2W820BA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: EET-UQ2W820BA.pdf
  • Pranešimas
EET-UQ2W820BA specifikacijos
Dalies numeris EET-UQ2W820BA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5072 pcs Duomenų lapas EET-UQ2W820BA.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-UQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 830mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.162A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETUQ2W820BA
P11955
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.426 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.426 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 82µF