EET-UQ2W271LF
PanasonicPanasonic
EET-UQ2W271LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-UQ2W271LF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: EET-UQ2W271LF.pdf
  • Pranešimas
EET-UQ2W271LF specifikacijos
Dalies numeris EET-UQ2W271LF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5745 pcs Duomenų lapas EET-UQ2W271LF.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija TS-UQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.492A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETUQ2W271LF
P13929
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 737 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 737 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 270µF