EET-UQ2V561KA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2V561KA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-UQ2V561KA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: EET-UQ2V561KA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EET-UQ2V561KA specifikacijos
Dalies numeris EET-UQ2V561KA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19693 pcs Duomenų lapas EET-UQ2V561KA.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija TS-UQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.64A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETUQ2V561KA
P13851
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 355 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 560µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 355 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 560µF