EET-UQ2S271BF
PanasonicPanasonic
EET-UQ2S271BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-UQ2S271BF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Duomenų lapai: EET-UQ2S271BF.pdf
  • Pranešimas
EET-UQ2S271BF specifikacijos
Dalies numeris EET-UQ2S271BF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4319 pcs Duomenų lapas EET-UQ2S271BF.pdf
Įtampa - Įvertinta 420V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-UQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.94A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai EET-UQ2S271BA
EETUQ2S271BA
EETUQ2S271BF
P13330
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 270µF Programos General Purpose