EET-UQ2G681KA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2G681KA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-UQ2G681KA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: EET-UQ2G681KA.pdf
  • Pranešimas
EET-UQ2G681KA specifikacijos
Dalies numeris EET-UQ2G681KA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5910 pcs Duomenų lapas EET-UQ2G681KA.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija TS-UQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.96A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.144A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETUQ2G681KA
P13882
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 293 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 293 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 680µF