EET-UQ2E561KA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2E561KA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-UQ2E561KA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: EET-UQ2E561KA.pdf
  • Pranešimas
EET-UQ2E561KA specifikacijos
Dalies numeris EET-UQ2E561KA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5847 pcs Duomenų lapas EET-UQ2E561KA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija TS-UQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.15A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETUQ2E561KA
P13818
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 355 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 355 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 560µF