EET-HD2W271HJ
PanasonicPanasonic
EET-HD2W271HJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-HD2W271HJ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: EET-HD2W271HJ.pdf
  • Pranešimas
EET-HD2W271HJ specifikacijos
Dalies numeris EET-HD2W271HJ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5481 pcs Duomenų lapas EET-HD2W271HJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-HD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.19A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.666A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETHD2W271HJ
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Talpa 270µF