EET-HD2G331JJ
PanasonicPanasonic
EET-HD2G331JJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-HD2G331JJ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: EET-HD2G331JJ.pdf
  • Pranešimas
EET-HD2G331JJ specifikacijos
Dalies numeris EET-HD2G331JJ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3995 pcs Duomenų lapas EET-HD2G331JJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija TS-HD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.016A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETHD2G331JJ
P14887
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF