EET-HC2G221CA
PanasonicPanasonic
EET-HC2G221CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-HC2G221CA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: EET-HC2G221CA.pdf
  • Pranešimas
EET-HC2G221CA specifikacijos
Dalies numeris EET-HC2G221CA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5581 pcs Duomenų lapas EET-HC2G221CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija TS-HC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.54A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETHC2G221CA
P11763
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 829 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 829 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF