EET-HC2E182EF
PanasonicPanasonic
EET-HC2E182EF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-HC2E182EF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: EET-HC2E182EF.pdf
  • Pranešimas
EET-HC2E182EF specifikacijos
Dalies numeris EET-HC2E182EF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5030 pcs Duomenų lapas EET-HC2E182EF.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija TS-HC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.5A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai EETHC2E182EF
P13242
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 92 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 92 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose