EET-ED2W181BA
PanasonicPanasonic
EET-ED2W181BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-ED2W181BA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: EET-ED2W181BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EET-ED2W181BA specifikacijos
Dalies numeris EET-ED2W181BA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40988 pcs Duomenų lapas EET-ED2W181BA.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-ED Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETED2W181BA
P11677
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 737 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 737 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 180µF