EET-ED2D122DA
PanasonicPanasonic
EET-ED2D122DA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EET-ED2D122DA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: EET-ED2D122DA.pdf
  • Pranešimas
EET-ED2D122DA specifikacijos
Dalies numeris EET-ED2D122DA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4055 pcs Duomenų lapas EET-ED2D122DA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija TS-ED Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.47A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai EETED2D122DA
P11603
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 124 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 124 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF