EEH-ZC1E330R
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1E330R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEH-ZC1E330R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY HYB 33UF 25V SMD
Duomenų lapai: 1.EEH-ZC1E330R.pdf2.EEH-ZC1E330R.pdf3.EEH-ZC1E330R.pdf4.EEH-ZC1E330R.pdf
  • Pranešimas
EEH-ZC1E330R specifikacijos
Dalies numeris EEH-ZC1E330R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY HYB 33UF 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Hybrid
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Serija ZC
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 550mA @ 100kHz
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai EEHZC1E330R
P15458TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhm Išsamus aprašymas 33µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 80 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Talpa 33µF Programos Automotive