EEF-UE0D271XE
PanasonicPanasonic
EEF-UE0D271XE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-UE0D271XE
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: EEF-UE0D271XE.pdf
  • Pranešimas
EEF-UE0D271XE specifikacijos
Dalies numeris EEF-UE0D271XE Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77446 pcs Duomenų lapas EEF-UE0D271XE.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap UE
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai EEFUE0D271XE Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.165" (4.20mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm Išsamus aprašymas 270µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 270µF Programos General Purpose