EEF-UD0E221XE
PanasonicPanasonic
EEF-UD0E221XE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-UD0E221XE
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: EEF-UD0E221XE.pdf
  • Pranešimas
EEF-UD0E221XE specifikacijos
Dalies numeris EEF-UD0E221XE Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71897 pcs Duomenų lapas EEF-UD0E221XE.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap UD
Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai EEFUD0E221XE Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm Išsamus aprašymas 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos General Purpose