EEF-SS0E181R
PanasonicPanasonic
EEF-SS0E181R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-SS0E181R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: EEF-SS0E181R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEF-SS0E181R specifikacijos
Dalies numeris EEF-SS0E181R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75771 pcs Duomenų lapas EEF-SS0E181R.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SS
Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai PCE5048CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 mOhm
Išsamus aprašymas 180µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 180µF