EEF-LX0E471R4
PanasonicPanasonic
EEF-LX0E471R4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-LX0E471R4
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: EEF-LX0E471R4.pdf
  • Pranešimas
EEF-LX0E471R4 specifikacijos
Dalies numeris EEF-LX0E471R4 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98688 pcs Duomenų lapas EEF-LX0E471R4.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap LX
Ripple Current @ High Frequency 8.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai EEFLX0E471R4
PCE5038TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.5 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 4.5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF