EEF-HX1C220R
PanasonicPanasonic
EEF-HX1C220R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-HX1C220R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.EEF-HX1C220R.pdf2.EEF-HX1C220R.pdf
  • Pranešimas
EEF-HX1C220R specifikacijos
Dalies numeris EEF-HX1C220R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124500 pcs Duomenų lapas 1.EEF-HX1C220R.pdf2.EEF-HX1C220R.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap HX
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai EEFHX1C220R Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm
Išsamus aprašymas 22µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Talpa 22µF