EEE-TP70821V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEE-TP70821V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
EEE-TP70821V specifikacijos
Dalies numeris EEE-TP70821V Gamintojas Panasonic
Įtampa - Įvertinta 70V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai EEETP70821V
P123480TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 68 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 820µF 70V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 68 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C Talpa 820µF