EEE-TG1V471UQ
PanasonicPanasonic
EEE-TG1V471UQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEE-TG1V471UQ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: EEE-TG1V471UQ.pdf
  • Pranešimas
EEE-TG1V471UQ specifikacijos
Dalies numeris EEE-TG1V471UQ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4811 pcs Duomenų lapas EEE-TG1V471UQ.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija TG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 520mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai EEETG1V471UQ
PCE4118TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
Talpa 470µF Programos Automotive