EEE-FP1A330AR
PanasonicPanasonic
EEE-FP1A330AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEE-FP1A330AR
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: 1.EEE-FP1A330AR.pdf2.EEE-FP1A330AR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEE-FP1A330AR specifikacijos
Dalies numeris EEE-FP1A330AR Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 355318 pcs Duomenų lapas 1.EEE-FP1A330AR.pdf2.EEE-FP1A330AR.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija FP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 156mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai PCE4520DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 360 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 360 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos Automotive