EEE-FK2A330P
PanasonicPanasonic
EEE-FK2A330P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEE-FK2A330P
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Duomenų lapai: 1.EEE-FK2A330P.pdf2.EEE-FK2A330P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EEE-FK2A330P specifikacijos
Dalies numeris EEE-FK2A330P Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134108 pcs Duomenų lapas 1.EEE-FK2A330P.pdf2.EEE-FK2A330P.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija FK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai PCE3846CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 700 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF