EEE-FK1C100R
PanasonicPanasonic
EEE-FK1C100R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEE-FK1C100R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.EEE-FK1C100R.pdf2.EEE-FK1C100R.pdf
  • Pranešimas
EEE-FK1C100R specifikacijos
Dalies numeris EEE-FK1C100R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1232851 pcs Duomenų lapas 1.EEE-FK1C100R.pdf2.EEE-FK1C100R.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija FK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 67.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai EEEFK1C100R
PCE3782TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.35 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 10µF