EEC-F5R5H474N
PanasonicPanasonic
EEC-F5R5H474N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEC-F5R5H474N
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP .47F 5.5V T/H
Duomenų lapai: EEC-F5R5H474N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
EEC-F5R5H474N specifikacijos
Dalies numeris EEC-F5R5H474N Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP .47F 5.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18745 pcs Duomenų lapas EEC-F5R5H474N.pdf
Įtampa - Įvertinta 5.5V Tolerancija -20%, +80%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.846" Dia (21.50mm)
Serija F Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai EECF5R5H474N
P17046
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.374" (9.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 75 Ohm @ 1kHz
Išsamus aprašymas 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial 75 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 470mF