EEA-GA1V470B
PanasonicPanasonic
EEA-GA1V470B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEA-GA1V470B
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: EEA-GA1V470B.pdf
  • Pranešimas
EEA-GA1V470B specifikacijos
Dalies numeris EEA-GA1V470B Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 850725 pcs Duomenų lapas EEA-GA1V470B.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija GA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 148.8mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEA-GA1V470B-ND
EEAGA1V470B
P15816TB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose