EEA-GA1HR47B
PanasonicPanasonic
EEA-GA1HR47B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEA-GA1HR47B
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: EEA-GA1HR47B.pdf
  • Pranešimas
EEA-GA1HR47B specifikacijos
Dalies numeris EEA-GA1HR47B Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4026 pcs Duomenų lapas EEA-GA1HR47B.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija GA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.75mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEA-GA1HR47B-ND
EEAGA1HR47B
P15826TB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 0.47µF
Programos General Purpose
Susiję produktai
EEA-GA1V100
EEA-GA1V100
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 1333878 pcs
parsisiųsti: EEA-GA1V100.pdf
RFQ
EEA-GA1HR47
EEA-GA1HR47
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL