ECY-39RJ106MV
PanasonicPanasonic
ECY-39RJ106MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECY-39RJ106MV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 6.3V X5R 0612
  • Pranešimas
ECY-39RJ106MV specifikacijos
Dalies numeris ECY-39RJ106MV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 10UF 6.3V X5R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija ECY
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric) Kiti vardai PCC2355CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (Reverse Geometry)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0612 (1632 Metric)
Talpa 10µF Programos Bypass, Decoupling